Sučiupkit žvėrį - pagaminsim!

Addresas:
Gariūnų g. 70, LT-02300, Vilnius, Lithuania

Mail:
office@intalia.eu

Telefonas:
+370 625 44002

Q U A S A R
 x 
0 Prekių
 
 

Mūsų misija

Mes labai atidžiai žiūrime į produktus, kuriuos siūlome Jums , tad atsargiai pasirenkame tiekėjus. Mūsų kaimiški kiaulienos produktai yra tikrai unikalūs , be to, kad jie yra skanūs, jie jie yra už prieinamą kainą ir be konservantų.

RŪKYTAS PARŠELIS

Tai yra karališkas patiekalas! Nepakartojamo skonio, nepamirštamos išvaizdos. Galimybė nustebinti visus svečius vestuvėse, bendradarbius ir draugus vakarėliuose. Patieklas pagamintas pagal senolių receptą. Naudojamas savaiminis druskos tirpalo įsiskverbimas į mėsą . Rūkymui naudojamas alksnių ir vaismedžių mediena, kadangi išskiriamas dūmas turi daugiausiai aromatinių medžiagų!

Skaityti daugiau  

MĖSOS PUOKŠTĖ

Tai išskirtinė delikatesų dovana. Ją sudaro žvėrienos mėsa ( Stirniena, bebriena, elniena ir kita) neįtikėtinai skani, bei naudinga mėsa. Tai bus puiki dovana , stalo dekoracija , taip pat kuri padės sutaupyti pinigus

Sužinokite daugiau  

RŪKYTA STIRNOS KOJA

Mes Jums siūlome unikalų produktą iš tauriųjų gyvūnų. Unikalia išvaizda , skoniu, bei kvapu ! Jūs nustebinsite ne tik save, bet ir artimuosius, gymines draugus ir kolegas . Stirniena - vitaminų , mineralų ir mitybos savybių sandėlys.

Sužinokite daugiau  

Atsiliepimai APIE MUS

Mūsų partneriai

Рекламный партнерРекламный партнерПроизводительАгрегатор карточных услугПлатежный агрегаторСлужба доставкиТорговый бизнес паркГородской рынок

Mūsų kontaktai

Adresas:
Gariūnų g. 70, LT-02300, Vilnius, Lithuania

Mail:
office@intalia.eu

Telefonas:
+370 625 44002

Prisijunk!

Gausite informacijos apie nuolaidas, akcijas, dovanas ir naudingų straipsnių.